Národní registr dětských úrazů

Národní registr dětských úrazů je databází umožňující sběr dat o dětské úrazovosti a jejich následnou analýzu a hodnocení. Úkolem úrazového registru je poskytnutí údajů pro vytvoření standardů racionální a efektivní terapie v traumatologii s možností trvalého zpětného získávání informací jak o standardech, tak o novinkách v této oblasti. Národní registr dětských úrazů je také jedním ze základních stavebních kamenů Národního akčního plánu prevence dětských úrazů na léta 2007–2017.

Na těchto webových stránkách naleznete obecné informace o problematice dětské úrazovosti, probíhajících i uskutečněných projektech nebo kompletní znění Národního akčního plánu prevence dětských úrazů. K dispozici jsou však i analytické nástroje, které umožňují provádět analýzy dat z registru dětských úrazů a exportovat jejich výsledky v grafické formě (viz menu v hlavičce stránky).

Novinky a zajímavosti

Archiv

Rok: 2015 | 2010


Přesun systému pro sběr dat

Vážení uživatelé registru dětských úrazů,

od 1. 4. 2015 se primární sběr dat o úrazech přesunuje ze systému provozovaném IBA MU na stránkách www.detskeurazy.cz do nového prostředí národních registrů provozovaných na stránkách https://ereg.ksrzis.cz/, které technicky zajišťuje Koordinační středisko pro resortní zdravotnické informační systémy Ministerstva zdravotnictví. Přístup do systému uděluje jmenovaná osoba vašeho zdravotnického zařízení, technickou podporu zajišťuje KSRZIS.


Zpět